Loading...
1500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ! 🚚
Kaymaklar Peynircilik Kaz Dağı'ndan Sofranıza

Kurumsal

Kaymaklar Peynircilik

Kurumsal

Oksijen kaynağı Kazdağlarının eteklerinden gelen lezzet sofranızda...

1963 yılından bu yana kurucularımız İsmail & Sefer Kaymak ile Çanakkale Bayramiç Cazgirler köyünde peynir üretimiyle başlayan hikaye her geçen yıl güçlenerek ve saflığını koruyarak günümüze kadar uzanmıştır. Çiftliğimizdeki 2000 adet hayvanımız doğal ortamında, bu bölgeye özgü bitki örtüsünde olan güveyi otu, mercan köşk, kekik, adaçayı, vb. gibi güzel kokulu bitkilerin, pınar ve şelalelerin arasında sevgiyle yetişmektedir. Sütlerinde hissedebileceğiniz bu aromalar peynirlerimizin lezzetinin başlıca nedenidir.

Kurumsal

Ürünlerimizin lezzeti sofralarınıza sağlık ve şenlik getirsin.

Bayramiç’te ürettiğimiz sütlerle ve içeriğinde sadece Şirden mayası, deniz tuzu kullanarak peynir üretimi yapmaktayız. Hayvanlarımızdan sağılan sütler, soğuk zincir bozulmadan çift katmanlı tanklarla üretim tesisimize ulaştırılıp, Gıda Uzmanlarımız tarafından testleri yapılarak üretime alınmaktadır. Gelen sütlerin Bentley cihazları ile bakteri, somatik, protein, laktoz ve antibiyotik testleri yapılmaktadır. ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemine sahibiz.

Ürünlerimizin lezzeti sofralarınıza sağlık ve şenlik getirsin.

Çanakkale’nin kutsal topraklarından sevgilerimizle...

Kaymaklar Peynircilik

Kaymaklar Peynircilik

Hizmet Politikamız

Kaymaklar Peynircilik

RK Süt Ürünleri, sadece Bayramiç Yöresi’ndeki köylerden topladığı sütlerle beyaz peynir üretimi yapmaktadır. Köylerde kurulan soğutma tanklarındaki soğuk sütler yine soğuk zincir bozulmadan çift katmanlı tanklarla üretim tesisine ulaştırılmaktadır.

Üretim tesislerinde gelen sütler, Gıda Uzmanları tarafından testleri yapılarak üretime alınmaktadır. Gelen sütlerin Bentley cihazları ile bakteri, somatik, protein, laktoz ve antibiyotik testleri yapılmaktadır. Standartlara uygun olmayan sütler üretime alınmamaktadır. RK Süt Ürünleri; ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemine sahip bir işletmedir.

Marka Tescil

ISO-9001

ISO-22000

Marka Tescil Belgesi

Gıda Üretim İzni (İnek)

Gıda Üretim İzni (Paçal)

Coğrafi İşaret Tescil

Marka Tescil

Son Görüşler

Müşterilerimizin Görüşleri

Kaliteli ve lezzetli,

"Ürünlerinizi satın alabilmek için şehirler arası yolculuk yapmayı bile göze almıştık. Sizin gibi işini hakkıyla yapan üreticiler lazım bize. Kaliteli ve lezzetli, biz çok memnun kaldık."

Yasemin Kutsaldoğu

Swans tekstil yöneticisi

Denedikten sonra vazgeçmek pek mümkün olmuyor :)

"Denedikten sonra vazgeçmek pek mümkün olmuyor :) Tesislerini ziyaret ettikten sonra kalitenin sebebini anlayabiliyorsunuz. Peynir üretim hanesi başta olmak üzere personel, çiftlik o kadar özenli ve titiz ki. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim."

Buse Bahar Dayar

Diyetisyen

Leziz ve hijyenik

"Peynir söz konusu olunca lezzeti iyi olsa da insan her yere çok güvenemiyor. Kaymaklar peynirleri, soframa gönül rahatlığıyla koyabileceğim leziz ve en hijyenik peynirlerden biri."

Burcu Kaş

Ev hanımı

Personellerinin ilgisine bayıldım.

"Satış ofislerine gittiğimde personellerinin ilgisine bayıldım. Her Çanakkaleyi ziyaretimde dönerken mutlaka ofislerine uğrayıp, peynirimi stokluyorum :)"

Nejla Yıldırım

Garanti bankası personeli

Çanakkale’ye yakışır bir marka.

"Çanakkale’ye yakışır bir marka. Ezine peynirinin tam olarak hakkını veriyorlar diyebilirim. Biz en çok kırmızı paketli Ezine beyaz peyniri ve lorlarını tercih ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim."

Şevki Kafkas

Tariş personeli
Kaymaklar Peynircilik

Blog

Son Haberler

0 Ürün